"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kategori: Güncel

Charlie Hebdo

Charlie Hebdo tartışması batıyı böldü. Tartışmaya Papa da katıldı.

Katolik dünyasının dini lideri Papa Francesco, Filipinler’e gider

ken, uçakta gazetecilere ifade özgürlüğünün sınırları konusunda açıklama yaptı. Papa, bir kişinin inancı aşağılandığında ya da inancıyla dalga geçildiğinde ifade özgürlüğünün sınırlandırılabilmesi gerektiğini söyledi. Papa, ziyaretlerini organize eden Alberto Gasbarri’yi kastedere

Yorum Bırak

Diyanet neden yalan söylüyor.!!

Ramazan günlerinde oruca başlama zamanı konusunda yaşanan problemlere Diyanetin çözüm bulması zor. Çünkü söyledikleri yalanlara kendilerinin inanması yanında ellerindeki bilimsel aletleri de ortak ediyorlar.

Dün Diyanetin yetkili kurulu üyelerinden Ankara Üniversitesi Uzay Bilimleri ve Astronomi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sacit Özdemir’in yaptığı açıklamada Diyanetin takviminin doğru olduğunu açıkladı.

Kendisine ulaşmak mümkün olmadığı için basit bir soru soracağım belki yorum yaparlar.

1 Yorum

pkk bitiyor.

Murat Karayılan terör örgütü PKK’nın Kandil’deki sözde liderlerinin başında geliyor. Güvenlik kaynaklarından elde edilen bilgiye göre, terör örgütü PKK’lı Murat Karayılan’ın uzun yıllar en yakınında bulunan ve çok güvendiği bir terörist, geçen hafta güvenlik güçlerine teslim oldu.

Yorum Bırak

CIA ve FETOŞ’un oyunu

“Uzun süre Türkiye’de yaşadım ve Türkiye iç politikasını çok yakından takip ediyorum. Ve doğrusu, benim “FBI muhbirlik” davamın konusu aslında “ABD-Türkiye arasındaki gizli görüşmeleri deşifre etmem“den kaynaklanıyor. Bu yüzden hem ABD’de ABD çıkarlarına zarar verdiğim,

Yorum Bırak